Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri

Türkiye Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreni 10 Aralık 2019 tarihinde Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın sunumuyla Hilton İstanbul Bomonti Otel’de gerçekleşecek.

Türkiye İnovasyon ve Başarı ödülleri yeni ürün ve teknoloji geliştiren kurumların yanında, ayrıca üretim, satış,pazarlama,insan kaynakları yönetimi gibi iş süreçlerinde İnovasyon yaklaşımıyla hareket eden kişi ve kurumlara verilmektedir. Türkiye İnovasyon ve Başarı ödülleri ayrıca kendi sektöründe başarılı çalışmalar gerçekleştiren, ilklere ve yeniliklere imza atan şirketlere ve markalara da verilmektedir.

Teknolojik,organizasyonel ve pazarlama olmak üzere 3 başlık altında kurumların inovasyon süreçlerindeki başarılarının ödüllendirileceği Türkiye İnovasyon ve Başarı ödülleri kapsamında ödül alacak adayların ön belirlemeleri Tertip komitesi tarafından gerçekleştirilmektedir. Tertip komitesi, aday markanın inovasyon gerçekleştirdiğini belirttiği alanı, teknolojik,organizasyonel ve pazarlama inovasyon süreçleri için belirlediği kriterler doğrultusunda inceler ve değerlendirir.

Tertip komitesinin gerçekleştirdiği ilk elemenin ardından seçilen markalar ve www.turkiyeinovasyonvebasariodulleri.com web sitesi üzerinde halk oylamasına sunulur. Halk oylaması sunulan marklar en çok oy aldığı kategoride ödül almaya hak kazanır.

Spesifik yapılarından dolayı değerlendirme yapmanın uzmanlık gerektiği durumlarda ve sektörlerde Tertip Komitesi ve Jurisi halk oylamasına gitmeden kendi inisiyatifiyle ödül vereceği markayı belirler.

15 günlük halk oylamasının neticesinde ödül almaya hak kazanan markalar www.turkiyeinovasyonvebasariodulleri.com web sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden tüm kamuoyuyla paylaşılır.

Markanızı iyileştirmek ve rekabete katılmak mı istiyorsunuz ?

Başvuru koşullarını inceleyerek formu doldurmanız yeterli Ödül gecesinde sizi de aramızda görmekten zevk  duyarız.

sukulent fiyat sukulent saksı sukulent fiyatları Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi